سفارش تبلیغ
صبا ویژن

من به اسلام بی جهاد د.وستان کافرم!!

جمعه 85 مرداد 13 ساعت 5:58 عصر

سلام ....

خیلی قاطی ام . اول اینو بگم اگه کسی میخواد که بیاد اینجا کامنت بذاره که مثلا بهش سر بزنم و نخونده نظر بذاره که مثلا خیلی زیبا بود ومن آپم واز این حرفا تو رو خدا نذاره. اگر میخواید بهم فحش یا ناسزا بدید عیب نداره ولی تورو خدا از این کامنتا نذارید.

حداقل یه بار متن رو بخونید بعد ....

.

.

این چند روزه خیلی با خودم کلنجاررفتم. وقتی تصمیم گرفتم این متن رو بنویسم یکی از دوستان گفت نه این کار رو نکن .مصلحت نیست. پیش خودم گفتم این مصلحت چیه که شده یه فیترینگ حرف وعقیده از جانب خودمان. باشد وخیلی هم خوبه ولی حد ومرزش کجاست .میگفت تو با این دوستانت تو نت خوب نیست اینا رو بنویسی. ولی من مینویسم.

.

.

.

1.ای خاک بر سر این جور بچه مذهبی هامون کنن.... بخوانید تا بفهمید منظورم کیان؟؟!! ....... جوکهایی که این چند روز خیلی برام سندآل کردن .مثل : اگر خدا نبود هیچ چیز نبود ونمیدونم بیامهدی شب مارا سحر کن و نمیدونم وبلاگ فلان با موضوع سیره ی فلان شهید آپ شد .ممنون میشم سر بزنید. اخه اینهمه وقت برا این کارا داشتیم ودر آینده داریم ولی آیا الآن وقت این چیزاست؟ الآن وقت گریه کردن برا نمیدونم فلان چیزکه؟ نه به خدا .... الآن وضعیتیه که اگه به هوش نباشیم دیگه چیزی برامون نمیمونه .... اگه نمیشه رفت کمک حزب الله ،این قلم رو که به برکت اینترنت داریم. میتونیم یه حرکت رسانه ای کنیم. والا امام حسینشم(ع) تو زمان بحران عمل کرد ،جنگ کرد،جهاد کرد .... نه گریه برا مصیبت مادر وپدرش . الآن وقت صلح امام حسن نیست ،الآن وقت "لبیک یا حسین ...." است . کی میخوایم از این خواب غفلت پاشیم. خدا لعنت کنه اون کسی رو که تخم گفتمان وصلح ودوستی رو بدون حد ومرز در این کشور ودر بین مسلمونا پاشید.اومدن با 4تا کلمه ی: حقوق بشر وتروریسم ودموکراسی و گفتگو چنان حصاری برای ما تنیده اند که فکر میکنیم اگر در کلاممان از اینها استفاده نکنیم به چه متهم میشویم . عیبی نداره بذار هر چی میخوان بگن بگن!! مگر به حضرت ختمی مرتبت نگفتند ؟مگر به علی نگفتند ؟ اصلا چرا راه دور برویم مگر به حضرت روح الله نگفتن؟ بذارید انقدر بگن تا به درک واصل بشن .مصلحت اندیشی تا کجا؟ چرا بچه مسلمونا ومذهبی های ما میترسن که پسوند یا پیشوند استشهادی وجهادی داشته باشند مگر نه اینکه جهاد از فروع دین ماست؟

کارمان به جایی رسیده که بچه مذهبی ها واز همین رفیقای خودم تو کامنتاشون هنوز که هنوزه دارن در مورد عصر غیبت وخاطره ی شهدا و.... اینها مینویسند . من منکر این ارزشها نیستم وهمه میدانند که در غیر این زمان رویه ی خودم هم همین است ولی الان هم باید به همان رویه قدم برداریم؟ .... اصلا بدانید من به اسلام این جور مسلمون ها کافرم آقا!! حرفیه؟

اعوذبالله من نفسی ....

2. یه موضوع دیگر تو این چند روز خیلی باهاش مواجه شدم ومتهم هم شدم در پاره ای اوقات.

خواهران وبرادران .هروقت حکم جهاد صادر شود بر همه واجب شرعی است که به میدان بروند واین به این معنا نیست که تاحکم جهاد ندهند نباید به جهاد پرداخت . در شرع فصلی داریم به عنوان جهاد دفاعی ... دوستانی که بهم هی گیر میدادن از آقا نباید جلوزد و.... لطف کنند بخونند چون وقت من بیشتر از این ارزش داره که بخوام برا این کوته نظران صرف کنم.

3.کسی که از ابزاری امروزی استفاده میکند نباید با زبانی دیروزی از آن استفاده کند . المومن الکیز ....

مثلا اومدیم تو دنیای مجازی ولی هنوز داریم دقیانوسی فکر میکنیم . با یه کم زیرکی مومنی میتونیم از همین وسیله بر علیه اون استفاده کنیم. فقط کمی نگاه باز میخواهد و.... توکل به خدا ویا علی مدد ....

.

4.به خدا .به پیر وپیغمبر من هم نماز خونم ،هم نامز جمعه میرم، هم هیئت میرم ،هم سینه میزنم، هم کتابای شریعتی ومطهری و آوینی رو خوندم وملکه ی ذهنم کردم ،هم با قرآن دوری ندارم وهم نهج البلاغه میخونم ،هم کیهان میخونم وهم شرق .... پس فکر میکنم حداقل مومن یا مسلمون باشم . پس با این نوشته من رو مرتد نکنید ....

5.از عزیزانی که لوگوی بنده رو گذاشتن تو سایت یا وبلاگشون .به من بگن تا من هم اقدام کنن .... تاسوءتفاهم پیش نیاد..

6.الهم عجل لولیک الفرج ....

الهم حفظ قائدنا خامنه ای بالقرآن ....

التماس دعا ....

یامحمد وعلی


نوشته شده توسط : حسن ک.نظری(امٌل جان)

نظرات دیگران [ نظر]


از:1مسلمون . به:غرب

چهارشنبه 84 اسفند 10 ساعت 8:0 صبح

اول سلام

بعدش اینکه نمی دونم آخه چی بتون بگم . بگم نمیفهمید که با پیشرفته بودنتون در تناقضه . بگم شعور ندارید که با ادعاهای فیلسوفانه و روشنفکرمآبانتون همخونی نداره . آخه چی بهتون بگم ؟ فقط میتونم بگم که تا الآن همه چی رو درست اومدین , برمنکرش هم لعنت . از حذف معنویت تو زنگیه بشر گرفته تا پاک کردن ذهن مردمتون از گذشتشون , منزوی کردن کلیساها ومحدود کردن اجرای فرامین مذهبیتون به واتیکان و...

نتیجه ی اینکاراتون که همانا آماده شدن اذهان وافکاربشر غربی برای تزریق هر چه که دوست دارید باشد را هم گرفتید و این مزرعه ی عالی را با بنگاه های خبر سازی و خبر پراکنی و اینترنت وماهواره و بطور کلی رسانه های جمعیتان پر کردید .

همه ی اینها درست.

ولی فکر این را نکرده بودید که با این کارها فاصله ی خود را با بنیاد گراها وبه ویژه مسلمانان واهل معنا زیاد کردید و این یک فرصت دو سه قرنی (از رنسانس تا حالا) برای بازگشت ما به اصلمان را ایجاد کرد ومارا به تنهایی برد.

اینهمه نوشتم تا به اینجا برسم. پس خوب گوش کن !

این تنهایی با همه ی مضراتش یک خوبی برای ما آورد.

همه میدانند که تنهایی یک هدیه (بخوانید اشانتیون) دارد و آن بوجود آمدن عشق است . واین رهاورد شما برای ما بود ونکته هم همینجاست ! شما ناخواسته این موهبت را به ما دادید ولی خود از آن بی خبربودید ؛ تااینکه دست به حماقت بزرگی زدید و آن بازی کردن با این عشق ما , بود . دیگه پا رو دم شیر گذاشتید .

اول که اومدید یه هتک حرمت کوچولو به حرم حضرت علی(ع) و امام حسین(ع) کردید بعد پارافراتر گذاشته نوک برج یعنی قطب عالم امکان, حضرت ختمی مرتبت؛ خاتم النبیئن محمد مصطفی (ص) را هدف گرفتید وبا دستی رو شده توطئه ی تفرقه را با تخریب حرمین عسگرین(ع) ,پیاده کردید .

از اینجا به بعد را دیگر خودتان خواستید ؛ کاری میکنیم که روزی صد بار به خودتون فحش بدید و ناسزا بگید , فقط یه کم صبرکنید , صدای شمارش معکوستان برای نابودی را الآن همه دارند میشنوند وتازه شانس بیارید که آقامون نیاد و ...

.

.

حالا دیگه فکر کنم فهمیده باشید چی می خواستم بهتون بگم .

دوم اینکه (از اینحا به بعد دیگه با خودمونم ) اینا رو نوشتم تا یه تلنگری باشه برای خودمون ,از اینجا به بعد دیگه هوشیاری ما رو میطلبه . باید یادمون باشه که در فروع دینمون علاوه بر نماز و روزه وخمس وذکات و .... جهاد و تولی وتبری نیز هست . اللهم عجل لولیک الفرج

.

التماس دعا ....

یا علی مدد


نوشته شده توسط : حسن ک.نظری(امٌل جان)

نظرات دیگران [ نظر]


<      1   2   3